Për çiftin e njohur të showbizzit Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska dita e sotme ka qenë një festë e vërtetë.

E vogla e tyre Sia ka mbushur plot 8 muaj. Ami nuk i ka rezistuar publikimit të tortës së ditëlindjes së vogëlushes.

Megjithatë Ami dhe Ermali nuk kanë publikuar ende asnjë foto të portretit të vajzës duke u treguar mjaft të rezervuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here