I tillë ishte edhe postimi i fundit, ku Fero ka shfrytëzuar rrjetin social, Instagram, për ta ndarë një foto me fansat duke i’a dhënë mesazhë por jo të gjithë e kanë pritur mirë.

Rep artisti i njohur i estradës shqiptare, Fero, i përfolur shumë nëpër media për skandalet e tij dhe për suksesin që ai ka korruar deri më tani.

Këngëtari në fjalë është shumë aktivë në rrjetet sociale, ku ndanë me ndjekësit foto të ndryshme si nga jeta profesionale edhe nga ajo private.

I tillë ishte edhe postimi i fundit, ku Fero ka shfrytëzuar rrjetin social, Instagram, për ta ndarë një foto me fansat duke i’a dhënë mesazhë por jo të gjithë e kanë pritur mirë.

“Sometimes all u need is one spliff”

“Nganjëherë krejt çka ju keni nevojë është një spllif”, ka shkruar ai.

Tutje, komentuesit e kanë akuzuar se ai përdor bari ku disa prej tyre e kishin pyetur se a përdor edhe e dashura e tij e tanishme Arbenita.

Ndryshe, Fero tash e një kohë është në lidhje dashurie me Arbenitën, ku çifti janë të dashur shumë nga publiku.

Kujtojmë që kënga e fundit e Feros është “Ride or Die”, këngë kjo që ka arritur 9 milionë klikime dhe që këngëtari i ka dedikuar të dashurës së tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here