Fero dhe Arbenita janë emra shumë të komentuar në showbiz.

Ditët e fundit, dyshja kanë qenë kryetemë e medieve rozë, për shkak të një videoje që u publikua në rrjete sociale.

Në atë video shihej Arbenita duke shkëmbyer puthje me një tjetër, e që ishte ish-i dashuri i saj dhe videoja ishte realizuar vitë më parë.

Përmes disa postimeve, Arbenita dhe Fero i kanë bërë dedikime njëri-tjetrit. Fillimisht reperi e quajti “Dashuria jem e perjetshme”.

Më vonë, ishte modelja ajo që publikoi një ‘screenshot’ nga një video duke bashkëbiseduar me telefon me reperin, i cili po i dhuronte puthje nga larg asaj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here