Anëtarja e grupit “Black Eyed Peas”, Fergie, dhe burri i saj Josh Duhamel kanë rinovuar betimet e tyre martesorë në përvjetorin e tyre të parë.

Këngëtarja dhe aktori u martuan në janar të vitit 2009, ndërsa gjatë një ceremonie befasuese në një plazh të Kalifornisë, ata i janë kushtuar sërish njëri-tjetrit, pas një viti martese.

Një i pranishëm i ka thënë faqes RadarOnline se Fergie kishte qarë dhe kishte qenë shumë emotive gjatë ceremonisë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here