Ndërsa shumica e femrave nuk do të vishnin kurrë një bikini pas festave, këngëtarja Fergie nuk i ka të tilla komplekse dhe pavarësisht kileve të shtuara, duket shumë në formë në plazhet e Karaibeve.

Liderja e “Black Eyed Peas” dha një shfaqje private për miliarderin Roman Abramovich në St.Barts natën e ndërrimit të viteve, por po përfiton nga mundësia për të qëndruar edhe disa ditë më shumë nën rrezet e dillit, së bashku me bashkëshorin Josh Duhamel./tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here