Ajo është pa diskutim një nga modelet më të kërkuara të momentit dhe format e saj trupore po çmendin meshkujt e të gjithë botës.

Bëhet fjalë për modelen e njohur ruse, Anastasia Kvitko, e cila në vendin e saj njihet edhe si Kim Kardashiani rus. Por nuk janë të paktë ata që mendojnë se bukuroshja është edhe më seksi se sa Kim Kardashian.

Gjithsesi ajo është përzgjedhur sot si femra më seksi e ditës.1 2 3 4 5

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here