Prodhuesi i njohur botëror i të brendshmeve për femra “Wonderbra” ka përpiluar një listë të top dhjetë dekolteve më të bukura në botë, që i ka përfshirë në “Hall of Fame”.

Lista është krijuar me rastin e Ditës Kombëtare të Dekoltesë në Angli, ndërsa vendi i parë i takoi prezantueses angleze, Holly Willoughby.

Kjo 30-vjeçare, e njohur për udhëheqjen e show të fëmijëve dhe showbizit, ka arritur kështu që ta vendosë në pozitën e dytë edhe aktoren Scarlett Johansson, e famshme për atributet e saj të shkëlqyeshme. Holly deklaroi se është krenare për linjat e saj.

“Unë kurrë nuk kanë pasur operacion në gjinj. Ndoshta do t’i operoja pasi t’i lindja dhjetë fëmijë dhe gjinjtë të më bien deri në gjunjë. Blej modele të forta të jelekëve, kështu që gjithçka është në vendin e duhur dhe ndjehem mirë,” tha Holly, nënë e dy fëmijëve.

Këto dhjetë dekolte janë zgjedhur nëpërmjet një ankete të kryer në mesin e 1000 femrave. Përveç Holly dhe Scarlett në mesin “dhjetë madhështoreve” ndodhen edhe Beyonce, Rihanna, Marilyn Monroe, Dita Von Teese, Katy Perry, Brigitte Bardot, Kim Kardashian dhe Lara Stone.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here