Fëmijët më të vegjël të Brad Pitt dhe Angelina Jolie është raportuar se do të qëndrojnë me të ëmën gjatë pandemisë koronavirus.

Fëmijët e aktori të Hollivudit dhe yllit të Maleficent, Pax, Zahara, Shiloh dhe binjakët Knox dhe Vivivenne thuhet se janë izoluar në shtëpinë e Angelinas.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here