Sportisti Felix Baumgartner ka përpara vetes një tjetër mision të vështirë, por edhe të këndshëm.

Felix Baumgartner austriaki i disiplinave ekstreme dhe e dashura e tij, manekinia e dikurshme Nicole Oetl, do të martohen në fillim të vitit të ardhshëm.

Edhe pse janë qe një kohë të gjatë bashkë, ata kishin vendosur që të ndërronin unazat pas hedhjes së madhe.

Baumgartner është njeriu që hyri në histori me hedhjen spektakolare nga stratosfera, të dielën që lamë pas.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here