Ky Shën Valentin nuk mund të ishte më special se kaq për këngëtaren shqiptare.

Ky ishte një lajm sa i bukur po aq dhe i papritur.  Zaimina Vasjari ka marrë unazën e fejesës ndërkohë që ësëhtë duke shijuar pushimet ne saj  në Maldive.

Ky lajm vjen pak kohë pas diskutimeve për  ndarjen e saj nga i dashuri. Nga fotot e pubnlikuar aduket se Zimina po jeton një ‘ëndërr’ të bukur, por nuk tregon se kush është djali që ka merrituar një  ‘Po’ nga Zaimina. / Gazeta Express / 3

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here