Fejohet Xhaka!Fejesa e Granit Xhakës me bukuroshen Leonita ka thyer zemrat e shumë vajzave, të cilat ëndërronin se një ditë do të kishin në krah bukuroshin e Borussia Monchengladbah.

Menjëherë sapo u bë publik lajmi i fejesës shumë vajza, shqiptare dhe të huaja, nxituan të komentonin në rrjetet sociale duke shprehur të gjithë mërzinë e tyre.

“Ti më i mirë se kjo”, “Pse jo me mua”, “Të dua më shumë se kjo”, “Pse më tradhtove”, “Nuk po muj me ta pa në krah të saj”, “Je ngut zemër”, janë disa nga komentet e bëra të femrave kosovare në rrjete sociale, dedikuar Granit Xhakës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here