Fejohet Shota BaraliuAktorja Shota Baraliu ka befasuar jo pak me një postim në rrjete sociale.

Pa e ditur paraprakisht që është në lidhje apo realisht me kë është, ajo ka lënë pa fjalë me njoftimin ku bën të ditur se ka kurorëzuar dashurinë ditën e sotme.

Momentalisht, nuk dihet se kush është mashkulli dhe realisht a bëhet fjalë për fejesë apo martesë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here