Fejohet Milot Binaku, ish i dashuri i GentesDerisa Genta Ismajli vazhdon të prezantohet në publik “single”, ish i dashuri i saj, Milot Binaku ka ndryshuar status.

Muzikanti i njohur në Kosovë, Miloti, i cili njihet për lidhjet e tij më disa këngëtare shqiptare, e veçmas më Gentën më të cilën ishte për gjashtë vite, tash e një kohë ka qenë në lidhje më këngëtaren Vjosa Shehu, kurse të premten ata edhe kanë shndërruar unazat e fejesës.

Të paktën kështu e kanë shënuar në një status të përbashkët të dy muzikantët, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja Vjosa Shehu është nga Prishtina e cila jeton bashkë më familjen e saj në Belgjikë.

Fejohet Milot Binaku, ish i dashuri i Gentes

Ajo deri më tash më shumë karrierën e saj e ka orientuar për tregun ndërkombëtarë ku edhe ka realizuar këngë dhe videoklipe në gjuhën angleze.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here