Këngëtarja e njohur shqiptare ka bërë publike lidhjen e saj.

Ajo ka publikuar në fillim lajmin për fejesë e më pas edhe një fotografi me të fejuarin e saj, ku shihet se tashmë kanë vendosur unazat në gishtat e tyre, transmeton “Magazina.al”

Deri tani nuk është folur se Shota ka qenë në lidhje dhe lajmi për fejesën e saj ka qenë një befasi për shumë kë.

Shota përveç fotografisë, nuk ka publikuar emrin e të fejuarit të saj pasi ai duket të mos jetë fytyrë publike.7 8

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here