Fejohet Kelsea BalleriniKelsea Ballerini dhe i dashuri i saj Morgan Evans janë fejuar!

Këngëtarja 23 vjeçare zbuloi lajmin përmes llogarisë së saj në Instagram, së bashku me historinë e propozimit në ditën e Krishtlindjeve në kuzhinë.

Kelsea gjithashtu ndau edhe një fotografi të unazës.

https://www.instagram.com/p/BOdg4oZgzA1/?taken-by=kelseaballerini

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here