Fejohet Kaltrina SelimiKaltrina Selimi bënë një hap përpara në jetën e saj sentimentale.

Ajo ka kurorëzuar lidhjen me fejesë me Driton Stubllën nga Gjilani, i cili jeton dhe punon në Londër.

Për “Express”, Kaltrina ka bërë të ditur se fejesa ka ndodhur më 4 shtator, në ditëlindjen e saj, përderisa ishin për pushime në bregdetin e Turqisë. “Më 4 shtator kur ishte ditëlindja ime, Dritoni më dhuroi unazën e fejesës”, ka deklaruar Kaltrina, duke shtuar se nuk ka qenë e planifikuar që kjo të ndodhte të paktën në këtë kohë.

Kaltrina lidhjen e saj e pati bërë publike kohë më parë në emisionin “Express”.

12 KOMENTET

  1. urime fejesa o kaltrina u tarshigovshi e ishalla ni jet tlumur se e meritan je shum e mir urime

  2. urime kaltrin fejesa ishalla ki shendet dhe lumturi ne jet se je shumm e bukur dhe e meriton te jesh e lumtur veq vazhdo

  3. oj kaltrin je shummm e bukur loqk urime fejesen ishalla trashigohesh tung te duaaaa shum loqk

  4. uime martesa kaltrina ishalla trashigoheni jet te lumtur e te gjat urime nga nje fanse e jotja e madhe

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here