boraBora Kokëdhima, vajza e ish deputetit të Partisë Socialiste, Koço Kokëdhima dhe një ndër stilistet e reja në fushën e modës, ka vendosur që lidhjen me të dashurin e zemrës ta çojë në një stad tjetër.

Mësohet se Bora ka festuar dje fejesën e saj, ku nga sa është raportuar së fundmi në media ajo kishte një lidhje disa vjeçare me një djalë të ri që punon të Doganë.

 

Fejohet Bora Kokëdhima

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here