Fejohet Besnik Mustafa, kjo është bukuroshja që ia ka rrëmbyer zemrën Është fejuar djali i kryeministrit Isa Mustafa, Besnik Mustafa me të dashurën e tij tash e disa vite, Edita Bajramin.

Një fotografi e publikuar në rrjetin social Facebook, dëshmon fejesën e çiftit.

Këtij lajmi i është gëzuar edhe Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, i cili në mesin e shumë të tjerëve, ka uruar çiftin e ri, , njofton Klan Kosoval.

Fejohet Besnik Mustafa, kjo është bukuroshja që ia ka rrëmbyer zemrën

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here