Balerini dhe koreografi Albi Nako ka shpallur fejesën me balerinën e parë të trupës së tij, Klaudia Pepa.

Në fakt ata kanë kohë që janë lidhur bashkë, ndërsa pas provës, mesa duket kanë vendosur ta shohin më seriozisht jetën.

Lajmi është bërë publik në faqen e facebookut të Albi Nakos, ndërsa shumë veta e kanë mbështetur këtë nismë jetësore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here