Fejohet Albatrit MuçiqiKëngëtari i njohur Albatrit Muçiqi, pas projekteve të shumta , si ajo lajkatare e shumë të tjera , mësojmë se është fejuar me Egzonën, dhe është dita më e veqantë për Albatritin.

Ekskluzivisht ju sjellim nga ‘Kosova Sot’ edhe foton e parë të Albatritit me Egzonën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here