Pas një heshtje gjatë ditës së djeshme dhe të sotme blogerja bukuroshe Armina Mevlani ka nisur të publikojë disa detaje nga fejesa e saj, e cila është duke u zhvilluar aktualisht.

Ajo ka zgjedhur një të publikojë detaje nga dekori i luleve dhe pak nga veshja e saj duke shkruar se dita e sotme ishte speciale.

E në fakt pas një lidhje të gjatë dhe bashkëjetesë Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha po kurorëzojnë në fejesë marrëdhënien e tyre.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here