KKNuk ka mesazhe urimi – Kim Kardashian dhe Kanye West nuk janë fejuar.

Gjatë fundjavës, Sun raportoi se Kardashian kishte pranuar propozimin e West dhe janë duke planifikuar për tu martuar në muajin shtatorë në Paris.

Por një burim i afërt me “Keeping Up With the Kardashians” ka thënë për Celebuzz: “Kjo nuk është e vërtetë. Kim dhe Kanye nuk janë të fejuar. ”

Kardashian, 32, dhe West, 36, mirëpritën fëmijën e tyre të parë – vajzën e quajtur North- pak më shumë se një javë në Beverly Hills, Calif.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here