Fatos Kryeziu uron Kosovën në mënyrë të veçantë! Aktori i njohur kosovar Fatos Kryeziu, ka uruar në mënyrë tejet të veçantë Kosovën, me rastin e pranimit në UEFA, shkruan GazetaBlic.

Ai përmes një videoje të publikuar në instagram, me humor dhe gëzim të madh, shihet duke vallëzuar jashtë veturës.

Ndërkaq poshtë videos, Fatosi ka lënë edhe 3 fjalë: “Urime Kosovës. UEFA”, ka shkruar ai.

https://www.facebook.com/gazetablic/videos/1138497352881485/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here