fatos1Është një nga aktorët më të njohur në Kosovë.Fatos Kryeziu, i njohur për rolin e Labinotit në serialin ‘Kafeneja Jonë’ krahas karrierës ka edhe një jetë të lumtur familjare, të paktën kështu tregon përmes fotove të hedhura në rrjetet sociale, shkruan lajmi.

Ai në Instagram sot ka publikuar një foto bashkë me familjen e tij.
Fatosi pranë kishte gruan dhe dy vajzat e tij që tashmë janë rritur. Si një familje e mrekullueshme, ata shkëlqenin në këtë foto.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here