Fatmir Spahiu prezanton gruan e tijFatmir Spahiu është aktor shumë i dashur për të gjithë. Ai u bë i njohur me emrin “Oki” pasi që kishte emrin në serialin Kafeneja jonë.

Oki është i martuar me Zanën dhe kanë dy fëmije.

Edhe pse fëmijët e tyre janë bërë te mëdhenj, gruaja e tij Zana është një super femër. Ajo është e bukur dhe tepër e ëmbël. Oki është vërtete me fat, pasi qe mban ne krah një grua si ajo. /Infokusi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here