Fatmir Spahiu bëhet “femër”Aktori Fatmir Spahiu i njohur si Oki në rolin e tij tek seriali ‘Kafeneja jonë’ duket se në episodin e ardhshëm do ketë pjesën më interesante.

Spahiu është shndërruar në femër duke u grimuar dhe me paruke në kokë në një transformim total që ka bërë që ai mos të njihet nga fansat.

Ky postim normalisht ka shkaktuar shumë të qeshura teksa pritja për episodin e ri duket se është bërë më e vështirë për fansat e shumtë. /Prive.al/

 Fatmir Spahiu bëhet “femër”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here