Familja Limaj në pritje të një vajze.

Kryetari i ‘NISMA’, Fatmir Limaj dhe gruaja e tij Arlinda, shumë shpejt do të bëhen prindër.

Ata janë në pritje të një vajze. Lajmin e ka konfirmuar një familjare e Arlindës, e cila përmes një postimi ka uruar atë që do të bëhet nënë për herë të parë, transmeton rtv21.

Kujtojmë që Arlinda është bashkëshortja e dytë e Limajt, pasi ai nga martesa e parë ka 4 fëmijë dhe është edhe gjysh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here