Me rastin e trevjetorit të shpalljes së Pavarësisë, reperi i njohur Fatman Scoop do të performojë në sallën “1 Tetori” në Prishtinë, koncert i organizuar.

Fatman Scoop njihet me hitet e tij “Put Your Hands Up”, “Be Faithful”, “Lets git doe” si dhe për bashkëpunimet me Timbaland në këngën “Drop”, me Missy Eliot dhe Ciara “Lose Control”, me Mariah Carey në këngën “It`s like that” si dhe shumë bashkëpunime tjera me Busta Rhymes, Dr Dre, Ying Yang Twins, Black Eyed Peas dhe shumë artistë tjerë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here