Fatime Kosumi rikthehet më album të riFatime Kosumi, sapo ka kryer punën në projektin më të ri, të cilin do ta lansojë gjatë ditëve të ardhshme.Ajo ka vendosur që për këtë fundvit të sjellë në tregun muzikor një album dhe një videoklip të ri, të cilin e ka përgatitur me mjaft përkushtim.

Ajo për adhuruesit e saj do të organizojë një koktej, ku do të promovojë albumin dhe videoklipin më të ri.

Albumi i saj titullohet „Nata përpin çdo rëndësi“, ndërsa videoklipi quhet „Ku jam“, të cilat do të promovohen më 3 dhjetor në “Peppermint club” në Prishtinë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here