Çizmet e dimrit të 2017 janë të larta mbi gju. Cuissardes janë sinonim i sensualitetit. Perfekte në kombinim me minifund, pantallona të ngushta,...
Ky është një imazh I shkëputur nga “Java Shqiptare e Modës”. Modele duke sfiluar me veshje të stilistit maqedonas Nenad Sakiraski në ditën...
Ekspertët mendojnë se për ta pasur një lëkurë më të tërhequr dhe më të shtrënguar piling i shkëlqyeshëm është fërkimi i saj me...
Janë këto revista që për të gjithë vitin 2010 kanë mbushur faqet e tyre me tendencat më të fundit të modës. Këto janë...
Ditën për ata me sy të imët, ndërsa në mbrëmje për ata me sy të mëdhenj, sepse këmbët e femrës patjetër...
Kompania “B Models” javën e ardhshme do të organizojë për të dytën herë ngjarjen e modës Prishtina Fashion Night 2013. Edhe në këtë edicion...