Mbajtja e syzeve optike dikur konsiderohej nevojë për të gjithë ata persona që kishin probleme me shikimin, por vitet e fundit ato qëndrojnë...
Vende që tingëllojnë të çuditshme, por që garantojnë sukses. Shumica prej nesh mendon se ajo çfarë na duhet është thjesht shumë parfum, por jo....
Meqenëse kremrat për këtë pjesë së fytyrës më së shpeshti janë të shtrenjta, po ju japim një recetë të shkëlqyeshme për serum, të...
Demi Rose edhe një herë ka treguar linjat e saj bombastike trupore.  Ajo ndodhet në Ibiza për të pushuar e punuar dhe prej andej...
Këpucët kombinohen me veshjen dhe e bëjnë atë të duket më e bukur dhe vazhdojnë të jenë të domosdoshme. Këpucët janë pjesë shumë e...
Të gjithëve na pëlqen të vishemi mirë, të kemi rroba klasë dhe aksesorë të kushtueshëm. Por jo të gjithë kemi një buxhet të...