Godet BeyoncenBeyonce Knowles eshte njohur per performancat e saj energjike dhe levizjet e shumta ne skene.

Gjatë nje performance në koncert në Kopenhagë, këngëtarja iu është afruar shume fansave.Këtë e ka shfrytëzuar një mashkull nga publiku,duke e goditur ate ne te pasme, gje qe ka vene kengetaren ne siklet.

Kjo ka nxitur reagimin e Beyonce, e cila e ka kërcënuar atë se do ta thërrasë sigurimin dhe do ta nxjerrë jashtë, por më pas ka vazhduar këndimin.

Ketu mund ta ndiqni videon: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YpwcBvFIXPI

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here