Fotoseti i fundit i Kylie Jenner e gjeti atë në një ‘look’ ekstravagant që i shkonte shumë për fytyrën e saj.

 

E veshur më një komplet metalik ngjyrë kafe, Kylie kishte pozuar para kamerës si një modele e vërtetë edhe pse nuk e ka atë profesion, transmeton ORAinfo.

Por këto fotografi duket se nuk janë pritur edhe as mirë nga një fans i saj.

Ai i kishte shkruar në Twitter duke i thënë se në ato imazhe Kylie dukej sikur t’i kishte 14 vjeç dhe të ishte prostitutë.

E Kylie e cila është e njohur për replikat e menjëhershme ia ka kthyer se më shumë ndihet si një prostitute por që i ka 19 vjeç.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here