Adelina TahiriKëngëtarja Adelina Tahiri sapo e ka publikuar projektin më të ri muzikor.‘Dale kadale’ mban titullin kënga për tekstin e së cilës është kujdesur Petro Xhori.

Kënga vjen edhe në anën vizuele dhe është punuar nga Max Produciton ndërsa muzika është realizuar nga Irkenc Hyka.

Adelina vjen më seksi se kurrë më parë.Menjëherë pas publikimit në Instagram ajo ka marrë kritika të ashpra për zhveshjen dhe lëvizjet e saj provokative ku e kanë quajtur ‘pornostare’.

Ka pasur edhe të atillë që ia kanë pëlqyer këngën por edhe disa i kanë thënë se kënga nuk u ka pëlqyer vetëm klipi.

Adelina Tahiri

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here