Fansat nuk pelqejnë spotin e ri të Elvanës“Me ty” mund të jetë njëra prej këngëve më të mira dhe më të votuarat në Top Fest, por spoti i saj është kritikuar më të madhe nga fansat e Elvanës në Youtube dhe Facebook.

Klipi “Me ty” i Elvanës është postuar dje në kanalin zyrtar të saj në youtube.com, përderisa ajo ec në një rrugë të Tiranës, ku besohet se edhe është mbytur me makinë Emmy nga një biznesmen kosovar, këngë kjo që i është kushtuar këngëtares së vrarë në fillim të këtij viti.

“Shit spot” dhe “Kënga e mirë, por spoti nuk po përshtatet me të”, pastaj komente të tjera që kritikojnë spotin e Elvanës janë shkruar poshtë këtij postimi.

Ndryshe, ky është klipi i dytë i Elvanës që realizohet në këtë vit, përderisa këngëtarja ishte fituese e “Top Fest 8” me këngën “Me ty”. Më parë është thënë për Gjatën se është penguar në realizimin e këtij spoti.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here