Presidenti Bamir Topi dhe Zonja e Parë, Teuta Topi kanë marrë pjesë fundjavën që lamë pas, në Ballon e 7- të të përvitshme Gala e Ankand në ‘Hotel Tirana International’, të organizuar nga Fondacioni Amerikan ‘FAVA’.

Por, më shumë se çifti presidencial, në këtë ballo kanë rënë në sy dy vajzat e tyre, Etida dhe Nada.

E në fakt, këtë herë meritojnë vërtetë komplimente të katërt për look-un dhe veshjen fashion dhe gjithë stil, që kanë shfaqur enkas për një eveniment të tillë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here