Pas lajmit se Meghan Markle dhe Prince Harry u bënë prindër të një djali të shëndetshëm, të gjithë njerëzit ishin kuriozë të dinin emrin që i është vendosur.

Vetëm pak minuta më parë, nëpërmjet rrjeteve sociale ata kanë lajmëruar se i biri duhet Archie.

“Duka dhe Dukesha e Sussex janë të lumtur t’ju njoftojnë se e kanë vendosur emrin e fëmijës së tyre të parë:

Archie Harrison Mountbatten-Windsor.”

Vetë Mbretëresha ishte e pranishme pasditen e sotme për të takuar stërnipin e saj të tetë, dhe fotoja e publikuar reflekton mjaft mirë lumturinë në familjen mbretërore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here