Familja Ismaili më e bashkuar se kurrë më parë! Familja Ismaili shihen më të bashkuar se kurrë më parë!

Rexhep Ismaili, babai i Adelinës, Zanfinës dhe Emës ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Facebook.

Rexhepi shihet i shoqëruar me Zanfinën dhe Emën si dhe djalin e vëllait, deputetin Fisnik Ismaili.

Merret vesh se shkaku i shtatzënisë nuk ka mundur të jetë e pranishme në këtë darkë të fundvitit Adelina Ismaili. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here