Aktorët e “Twilight”, Robert Pattinson dhe Kristen Stewart janë falenderues ndaj fansave të tyre pas aferës së aktorës me regjisorin Rupert Sanders.

Në dy video t reja të publikuara së fundmi, yjet shprehin mirënjohjen e tyre për suportin që kanë marrë gjatë këtyre muajve të krizës.

Robert Pattinson dhe Kristen Stewart janë bashkuar për të promovuar edhe pjesën e dytë ntë “Breaking Dawn” dhe po bëj gjith[ka që është e mundshme për t’iu treguar fansave se sa rëndësi ka pas për ta fakti që i kanë përkrahur.

“Faleminderit shumë për prkrahjen e madhe të juaj. Shpresojmë që të kënaqeni me pjesën e fundit të filmit”, thotë Rob në video.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here