Fabrizio Corona ka realizuar daljen e parë në publik që prej kohës kur është ndarë nga e dashura e tij Belen Rodriguez.

Bukuroshja argjentinase e deklaroi para medias dhe publikut vetëm pak ditë më parë se gjithçka me paparazin italian ka marrë fund dhe se tanimë po nis një tjetër histori dashurie.

Corona vetëm pak muaj më parë qe përballur edhe me një situatë jo fort të mirë pas bërjes publike të videos së seksit në të cilin shfaqej Belen Rodriguez dhe ish i dashuri i saj argjentinas.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here