Edhe në Spanjë, për futbollistët, mbi të gjitha për më të famshmit, paparacët janë gjithmonë aty.

Pique dhe Shakira janë gjithmonë në gazeta, Casillas dhe Sara janë bërë shpesh herë pjesë e lajmeve rozë, tani është radha e njërit nga futbollistët që zakonisht është shumë i rezervuar, lojtari i Barcellonës, Cesc Farbregas, që pas 8 sezoneve të kaluar me Arsenalin tani është tek Barcellona.

Ai është fotografuar në Ibiza teksa pushonte me të fejuarën e tij nën rrezet e diellit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here