‘Ezel’ kapet mat në MiamiKohët e fundit në mediat rozë është spekuluar për një krizë të mundshme mes tij dhe bashkëshortes, por këto foto tregojnë të kundërtën.

Bëhet fjalë për aktori e njohur për shqiptarët nga roli ‘Ezel’, Kenan Imirzalioglu dhe bashkëshorten e tij, Sinem Kobal.

Në disa foto të publikuara sot nga mediat turke, çifti shfaqet duke darkuar në një jaht në Miami gjatë një turi të aktorit në Amerikën e Jugut.

‘Ezel’ kapet mat në Miami

Të qetë dhe nën shoqërinë e njëri-tjetrit aktori dhe gruaja e tij po shijojnë disa çaste të bukura mes tyre./opinion.al./

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here