Eventi përrallor i Nores për lindjen e vajzësNora Istrefi ka organizuar një festë përrallore për ardhjen në jetë të vajzës së saj të parë, Renne.Këngëtarja së bashku me bashkëshortin Robertin, u bënë prindër për herë të parë muajin e kaluar.

Ndërkohë Nora ka shkëlqyer me pamjen e saj natën e sotme.

Për organizimin e festës u kujdes kompania Finesë, e u kujdes për çdo detaj duke mbizotëruar ngjyra rozë dhe e bardhë.

Ja disa foto fantastike nga eventi.

Eventi përrallor i Nores për lindjen e vajzës

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here