Fama e modeles Argjentinase është rritur më shumë me çmimin ‘gjoksin më të bukur’.

Në Internet fotot e saja janë nga më të klikuarat në botë dhe ofertat për punë mbajnë rrallë njëra pas tjetrës.

Mbasi ishte protagoniste e prograim Argjentinas “Kërce për një ëndërr” Bjondja bombastike e cila ka pozuar nudo për revistën Playboy dhe e cila ka pasur një histori dashurie me jo më pak se të madhin Diego Armando Maradona, është thirrur që të jetë prezantuesja e një programi televizim në Kili.

Evangelina është 25 vjece edhe e ka shumë përzemër karrieren ashtu si i dashuri saj futbollisti Martin Demichelis i cili luan me Bayern Mynchen.

Në një intervistë të dhënë modelja ka deklaruar: Jemi shumë mirë bashkë, pavarsishtë se jemi larg për ne nuk është një problem, sapo shikoj që kam kohë të lirë nisem direkt për në Gjermani dhe kështu që nuk kalojmë shumë kohë pa u parë.

Ai më kërkon që unë të shkoj dhe të jetoj me të por në këtë moment unë nuk mundem.

E si mos ti kërkosh të jetosh me të, i shkreti Demichelis, (Eva e thërret Micho) Eva është një nga femrat më të dëshiruara, dhe vetë ajo e ka përzemërt që të thotë se trupin i saj është 100% i pa prekur nga ndërhyrjet kirurgjikale c’ka do të thotë se është 100% si e ka krijuar zoti.

Por sekreti i këtij trupi bombastik thotë vetë Eva është të kesh një trajner i cili me sa duket e mban në formë.


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here