Eva Longoria “zbeh” bukurinë e mikeshave të saj në mbrëmjen për nder të “Eva Longoria Foundation”. Aktorja 37-vjecare mbante veshur një fustan elegant të zi, me një dekolte tepër të hapur dhe seksi.

Midis mikeshave të saj dallonin aktoret e “Shtëpiake të dëshpëruar”, por s’mungonte dhe shoqja e saj e ngushtë, Victoria Beckham.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here