Modelja shqiptare Eva Pepaj se shpejti do te shfaqet ne reklamen e re te dyqaneve “Nordstrom” ne Amerike. Ajo eshte perzgjedhur per fushaten e re publicitare per sezonin vjeshte-dimer 2012.

Dyqanet “Nordstrom” jane dyqane te medhaja veshjesh , kepucesh, cantash, makiazhi dhe bizhuterish firmato ne Amerike te cilat ofrojne produkte nga Diesel e deri tek D&G e Versace,Armani etj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here