Eva Ndoja tregon format seksi Eva Ndoja është një nga këngëtaret shqiptare, të cilat po i çmendin meshkujt me format seksi dhe me mënyrën provokuese se si i ekspozojnë ato.

Është përfolur shumë për operacione të ndryshe, të cilat e kanë bëtë të duket kaq e bukur sa është tanim.

Sido që të jetë, ia ka dalë me të vërtetë të tërheqë vëmendje.

Së fundmi ka publikuar në rrjetet sociale një fotografi dhe nj video, të cilat kanë në fokus pikërisht format e saj bombastike, gjoksin dhe të pasmet çmendurisht seksi.

Eva Ndoja tregon format seksi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here