Eva Ndoja superseksi në setin e fundit Këngëtarja e re shqiptare, Eva Ndoja duket super seksi në fotografitë e fundit që ka publikuar teksa ka pozuar në plazh.

Bukuroshja nga Tirana e cila korri sukses të jashtëzakonshëm me klipin e sajë të fundit “Sjena mo” në bashkëpunim me reperin Getinjo, është duke përgatitur diçka të re, por që ende nuk preferon ta zbulojë për publikun.

Burime pranë këngëtares kanë treguar se ajo është duke punuar njëkohësisht në disa projekte të reja muzikore dhe sipas të njëjtave burime që e kanë parë një pjesë të punës së fundit të Evës, kanë treguar se ajo do të shkëlqejë në paraqitjen e radhës.

 Eva Ndoja superseksi në setin e fundit

 

 Eva Ndoja superseksi në setin e fundit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here