Eva Ndoja shfaqet ‘hot’ në bikiniKëngëtarja shqiptare, Eva Ndoja, shpesh tërheq vëmendje me imazhet që i publikon në rrjetet sociale, trasnmeton Telegrafi.

Kjo për shkak të formave të saja trupore dhe pozave që joshin interesim, sidomos të gjinisë së fortë.

Edhe kësaj radhe ajo ka ardhur me një fotografi në të cilën ka pozuar me bikini dhe mahnit sërish.

Derisa presim këngën e re të Evës, shikojeni fotografinë e mëposhtme.

Eva Ndoja shfaqet ‘hot’ në bikini

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here