Eva Ndoja, së shpejti klip të 'nxehtë'Këngëtarja e njohur shqiptare Eva Ndoja ka nisur xhirimet e klipit të këngës më të re e cila pritet të jetë një hit veror, sikur këngët e sajë të fundit.

Bukuroshja seksi ka arritur në Prishtinë ku po bashkëpunon me njërin nga reduksionet më të mira në vend për projektin e saj të radhës.

Ajo për disa ditë pritet të përfundojë xhirimet e videoklipit, ndërsa në disa foto të realizuara së fundmi shihet në formën më të bukur dhe joshëse.

Një bashkëpunëtorë i afërt i këngëtares ka bërë të ditur se Eva po shijon qëndrimin në Prishtinë dhe edhe pse po lodhet me punë gjatë ajrimeve, sërish po kërkon të dalë sa më shumë pasi e preferon shumë jetën n kryeqytetin kosovarë.

Eva Ndoja, së shpejti klip të 'nxehtë'

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here